ד"ר גרוסמן גלית - לוגו
 
 
הרא"ה 192, רמת גן
 
 
 
 
 
 
 
072-3212768
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

על המרפאה

 
 
ד"ר גרוסמן גלית - רופאת שיניים לילדים ונוער
 
ד"ר גלית גרוסמן הינה מומחית ברפואת שיניים לפעוטות ילדים ונוער (הדסה עין כרם, 1998)
בוגרת ביה"ס לרפואת שיניים באוניברסיטה העברית (הדסה עין כרם, 1992), מורשית לטפל בהיפנוזה (אוניברסיטת תל אביב, 2001), ועברה השתלמות באוניברסיטת LSU בניו-אורלינס, ארה"ב.
כמו כן דר' גלית גרוסמן משמשת כרופאה בכירה במרפאת השיניים לילדים במרכז לבריאות הפה בבית החולים איכילוב (המרכז הרפואי תל אביב ע"ש סוראסקי).
 
במרפאת השיניים של ד"ר גרוסמן ברמת גן ניתנים טיפולים לפעוטות, לילדים ולנוער. הטיפול ניתן באווירה נעימה, רגועה, חיובית וידידותית, על ידי צוות מקצועי, מיומן ומנוסה בטיפול בילדים, בחדר טיפולים מתאים ומצויד במיוחד לטיפולים אלה.

רפואת שיניים לילדים דורשת ידע והבנה מעמיקים בהתפתחות הילד, הן מהבחינה הפיזית והן מהבחינה הנפשית - רגשית, שכלית ופסיכולוגית. במרפאת ד"ר גרוסמן מתבססים על עקרונות אלה ומעניקים לילדים טיפול מסור בסטנדרטים מקצועיים גבוהים, וצוות המרפאה כולו מחויב לשמירה על רווחת הילד המטופל.

בנוסף, טיפולי שיניים בגיל צעיר המתבצעים באווירה נינוחה ורגועה משפיעים באופן חיובי על חינוכו של הילד הלומד לשמור על בריאות הפה והשיניים, ומסייעים בהפיכתו למתרפא המשתף פעולה גם בבגרותו.
 
 

ה"אני מאמין" שלנו

 
כל פעילות המרפאה מושתתת על אהבת ילדים ועל הרצון להעניק להם רפואת שיניים איכותית, בטוחה ונעימה. כל ילד הוא ייחודי ומטופל ככזה, ובכך אנו משיגים ניסיון דנטלי חיובי וטיפול איכותי.
אנו שואפים לבנות יחסי אמון וביטחון ארוכי טווח עמך ועם ילדך וגישתנו כוללת יצירת סביבה נוחה ומהנה לילדים.
ילדים מתמודדים היטב עם טיפולי שיניים כשהם מקבלים הכוונה נכונה ועדינה, הסברים המתאימים לרמתם וגישה המותאמת לצורכיהם.

נשמח לראות גם אתכם ואת ילדיכם במרפאה.